NEW-THERM system Prošli jsme školením nového systému zateplení fasád NEW THERM system
Zelená úsporám Jsme zařazeni na Seznamu odborných dodavatelů v programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

Naše hlavní priority:

1) Kvalita

2) Respektování zákazníka

3) Hospodárnost a efektivita

4) Vztahy se zaměstnanci

Politika kvality firmy Advanta servis, s.r.o. - řízený dokument - soubor ke stažení ve formátu pdf (345kB)

Profil společnosti

Společnost ADVANTA SERVIS, s.r.o. byla založena v roce 1994 a sídlí ve vlastním nově rekonstruovaném objektu v Rapotíně, kde je zázemí pro administrativu a vedení společnosti. Působnost firmy je soustředěna převážně na Olomoucký a Moravskoslezský kraj.

Stabilitu firmy podporuje uplatňování zkušeností z dnes již mnohaletého působení společnosti na trhu stavebních dodávek.

Firma disponuje zázemím pro přípravu staveb i vedení ekonomiky společnosti. Současně má vybudováno i technicko hospodářské zázemí.

Jednotlivé stavby technicky zabezpečují společníci firmy. Samotné pracovní čety potom vedou kvalifikovaní předáci.

Vedení společnosti neustále usiluje o trvalé zlepšování služeb zákazníkům. Zvyšování odborné způsobilosti zaměstnanců, jejich povědomí o životním prostředí spojené s využíváním moderních materiálů a technicko technologických znalostí patří k dobrému trendu ve společnosti.

Samozřejmostí jsou pravidelná školení zaměstnanců v oblasti BOZ a PO a různá další školení se zaměřením na doplňování technických znalostí a dovedností (NEW THERM, RIGIPS, SCHIEDEL, TERRANOVA, tepelné izolace, izolace proti vodě, zdící materiály, bednění, atd.) ukončená získáním certifikátů.

Hlavní náplň činnosti:

  • výstavba a rekonstrukce objektů pozemního stavitelství v různých odvětvích
  • revitalizace vnějších plášťů panelových budov
  • bytová výstavba
  • průmyslové objekty
  • zdravotní a nemocniční objekty
  • školství
  • vlastní investiční výstavba bytových objektů

Doplňkovou činností je potom silniční motorová nákladní doprava.

Zavedením systému managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2000 od 5.2.2007 firma naplnila svůj záměr, opřít se ve své činnosti o budování kvalitní pozice na trhu. I v roce 2010 pokračuje firma ve snaze plnit tento záměr. V únoru 2010 prošla firma recertifikačním auditem a získala Certifikát o zavedení managementu kvality ISO 9001:2008.